زندگی انسان همواره با طبیعت همراه و روح و روان انسانها با نزدیک شدن به طبیعت به وجد میآید. زیبایی های موجود در طبیعت از نظر افراد مختلف، متفاوت است. در بعضی افراد الهام بخش بوده و باعث خلق آثار بدیع می شود. ارتباط با طبیعت و لذت بردن از مناظر زیبای آن. راهی بسیار مهم جهت کسب آرامش آدمی است.

در این بین کاشتن گل و گیاه و یا دریافت هدایایی مانند «گل» میتواند بیش از هر چیز شادی و طراوت را به انسان هدیه دهد. در بررسیهای گوناگونی که توسط پژوهشگران در سراسر دنیا انجام شده. مشخص شده که خریدن گل، نگاه کردن گل یا کاشتن آن، باعث بروز احساس مثبتاندیشی، شادی، دوری از اندوه و آرامش میشود.

با نگاه کردن به گل یا بوییدن گلی معطر. رفتارهای نامتعادل افراد به طور چشمگیری متعادل و آرام میشود و باعث اتصال عصبی مثبت در مغز می گردد. وقتی به فردی گلی را هدیه میدهید. اولین تغییری که درچهرهی او مشاهده مینمایید، لبخند است و احساس آرامش. این احساس در همهی افراد به هر سنی که داشته باشند به خوبی نمایان میشود. به همین علت پژوهشگران توصیه مینمایند تا همواره یک شاخه گل یا گلدان کوچک گل در معرض دید خود قرار دهید.

گل نشانهی مشارکت و دوستی است، زیرا با هدیه دادن گل. لذت بردن از زیبایی را با یکدیگر تقسیم میکنیم. طبق یافتههای جدید، گل و گیاه نه تنها بر احساسات شخصی افراد بلکه روی رفتارهای برونی و اجتماعی افراد نیز مؤثر است.وب‌ساتی حریرگل در زمینه تولید  و فروش گیاهان آپارتمانی فعالیت خود را از سال 96 آغاز کرده است.

حریرگل بازار فروش انواع گل و گیاه در اصفهان

مسعود حریرساز صاحب امتیاز وبسایت حریرگل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *